Esimesest kodumängust esimesed võidupunktid.

Kolmapäeval mängis Viimsi JK esimest korda sellel hooajal koduväljakul ning vastaseks oli Paide Linnameeskond U21.

Mäng algas kohe kiire tempoga ning juba kolmandal mänguminutil avas Karl Kane meie skoori. Mõned minutid enne avapoolaja lõppu suutsid vastased kahjuks ühe tagasi lüüa ning poolajale mindi 1:1 viigiga.

Teise poolaja alguses otsustas peatreener Ivo Lehtmets teha kolm vahetust ning juba 7 minutit hiljem näitas Markus Meresma, miks ta mängu sekkus, lüües tabloole 2:1 seisu. 20 minutit hiljem oli täpne Priidu Ahven ning mängu 77. minutil sai jala valgeks Georg- Marten Meumers ja sellega oligi mäng otsustatud ja 4:1 võit Viimsi JK-le oli tõsiasi.

Teadagi oli 8. märts naistepäev ning seetõttu pakkus Martin Reim välja, et võiks “pallipoistena” kasutada hoopis naissoost esindajaid ja nii saigi mõte teoks. Siinkohal ka suur aitäh kaunitele “pallinaistele” (meie jalgpallikooli noormängijate emadele), kes muutsid naistepäeval toimunud kohtumise meeldejäävaks meie kõigi jaoks!

Emotsioon nii väljakul kui ka väljaku kõrval oli meeletu! Rõõm oli teid kõiki näha oma poistele kaasa elamas!